Partneři / Partners

Proč se stát partnerem

Centrum Sailing Academy nabízí mnoho výhod pro partnery (viz sekce NAŠE POMOC KLUBŮM). Není to jednostranná nabídka, ale vzájemná spolupráce partnerských klubů. V každém klubu jsou určití lidé, kteří mohou svými znalostmi, zkušenostmi a dovednostmi přispět ostatním.

V současné době je zapojeno již několik klubů do této společné koncepce. Jsou to zatím partneři, kteří si navzájem řekli, že se je pro ně výhodné spolupracovat. Postupně budeme vytvářet systém a pravidla pro vstup dalších partnerů. Základ zústane stejný - partnerství je dobrovolné a měla by být snaha oboustranné spolupráce.

Již v roce 2014 začaly kluby a jejich hlavní trenéři mládeže Lanškroun, Kladno a Pardubice zpracovánat tréninkovou koncepci pro lodní třídu Optimist a to na základě zkušeností trenérů a nejnovějších tréninkových metod. Podle této koncepce už od nováčků trénujeme všechny kluby stejně a takto na společných soustředěních není nutné přeučovat u mladých jachtařů často špatně naučené návyky. Závodníci také nemusí řešit rozdílné tréninkové postupy, protože trenéři mají shodnou metodiku.

Jak se stát partnerem

Vzhledem k zaměření Sailing Academy směrem k mládežnickému jachtingu by případní další zájemci měli aktivně s mládeží pracovat. Další podmínkou je ochota výměny zkušeností. Pokud by vás meziklubová spolupráce oslovila, kontaktujte nás mailem či telefonicky (kontaktní údaje jsou například přímo v patičce).

Co to stojí se stát partnerem

Partnerství je zdarma, stejně tak i prezentace partnera na společných stránkách Sailing Academy. Vše ostatní je na typu pomoci a služeb mezi jednotlivými partnery (zdarma, poplatek, slevy).